Dovoľte, aby sme sa Vám predstavili:

Sme realitná kancelária JIST Real s.r.o.

,,Jasné riešenia – Istota, Spoľahlivosť, Tradícia”

Spoločnosť JIST REAL s.r.o. - Nová značka  na realitnom trhu v regióne Hornej Nitry, založená pod patronátom obchodníka s dlhoročnými skúsenosťami v realitách - Jozefom Poljakom, v Hornonitrianskom regióne dlhodobo pôsobiacim v realitách od roku 2006. Spoločnosť založená na novej – revolučnej platforme v realitnom obchode.

Prečo nová platforma? Ako realitný maklér v spoločnosti, ktorá stála pri zmene realitného myslenia na Slovensku v roku 2006, potom ako konateľ a maklér v spoločnosti, kde som pôsobil 9 rokov, som nielen pracoval a plnil sny o bývaní Vám -  klientom, ale hlavne sa stále učil (ÁNO - aj na vlastných chybách, priznám sa), zdokonaľoval A? hlavne počúval Vás – klientov, aby som pochopil po čom túžite, o čom snívate, aké máte problémy, ako Vám pomôcť -  pomôcť pri plnení Vašich snov o bývaní, riešení problémov, pomáhať pri predaji nehnuteľnosti, pomáhať pri hľadaní bývania podľa Vašich predstáv ALE, hlavne poskytnúť službu šitú na mieru Vaším potrebám, Vaším možnostiam, Vaším očakávaniam.

Prečo nová Platforma: PRETO ŽE – Druhá šanca nezaručuje vždy šťastný koniec, Niekedy je to len príležitosť ukončiť veci tento krát ,,SPRÁVNE“

NAŠE PRIORITY:

  • Navštívite nás s úsmevom plným očákávania?
    • Odchádzate od nás so spokojným úsmevom!!!
  • Vstupujeme do vášho života, Vášho domova s úmyslom pomáhať,
    • Keď odchádzame, vyprevádzajte nás so spokojným úsmevom na tvári.
  • Odhaľte nám čo Vás trápi, zverte sa s Vašimi problémami,
    • Urobíme Maximum preto, aby sme zas vyčarili ÚSMEV na Vašej tvári PRETO že? Úsmev je DAR, darujte úsmev, a? úsmev sa k Vám vráti
  • Tak Práve preto RAZ? RAZ ! -  Muselo to PRÍSŤ !!!

Sme tu pre Vás – Real JIST.
Bude nám cťou byť Vašim partnerom,
Byť nápomocní na ceste k naplneniu Vaších Snov !!!

Konatelia - Jozef Poljak

Jozef Poljak - Váš osobný Realitný Maklér.

 

 

Teší Nás, že po tak krátkej dobe pôsobenia značky JIST Real v regióne Hornej Nitry, sa náš konateľ Jozef Poljak ktorý pôsobí v realitách už desať rokov, spolupodieľal pri tvorbe článku o aktuálnom stave realitného trhu na Hornej Nitre,  viď článok po kliknutí na link nižšie -  Gratulujeme a sme Hrdí:

http://www.teraz.sk/ekonomika/hypoteky-byty-prievidza/196832-clanok.html

 

                                                                              

© Poliak reality 2024 - Vytvoril gekon.sk